CHRISTMAS SHOPPINQ ve SMETANAQ

6.-9. prosince 2018

To nejlepší z autorské tvorby v oblasti módy, šperku a produktového designu se ukáže na pravidelné předvánoční prodejní výstavě s názvem Christmas Shoppinq na pražském Smetanově nábřeží.

Prostor Bottega ve SmetanaQ, platforma, která podporuje mladé české designéry, je letos otevřena už druhým rokem. Z rezidentů SmetanaQ se představí 9 designérů a pozvání přijala i řada hostů.

Svou aktuální módní kolekci představí Hana Frišonsová, Daniela Pešková, KAFKA, jako hosté se zúčastní La Femme Mimi, Martin Havel, Tereza Ujevičová, Markéta Kopecká nebo Dominika Charousová. K vidění budou i šperky Kateřiny Reich (foto), kolekce Arabis Hany Polívkové nebo šperky Usus Márie Kobelové. Kabelky a psaníčka z metalických kůží nabídne Jana Rollo, švec a designér Fernando Echeverria představí originální kolekci obuvi, s vlněnými čepicemi a šálami se pochlubí značka Thee.

Letošní ročník se uskuteční od 6. do 9. prosince (vernisáž ve čtvrtek 6. 12., 18–22 hodin). Návštěvníci  mohou prohlížet, zkoušet i nakupovat…

Kde? Ve SMETANAQ, Smetanovo nábřeží 4, Praha 1, https://www.facebook.com/events/2123578371237327/