Zalando rozšiřuje nabídku o produkty značky Monki

Zalando, přední evropský online prodejce módy a lifestyle produktů, zahájil spolupráci s Monki, švédskou módní značkou spadající pod skupinu H&M. Stylové kousky a doplňky této značky budou zákazníkům po celé Evropě dostupné od srpna tohoto roku.

 

Značka Monki pochází ze Švédska, založena byla v roce 2006 a její kolekce představují kombinaci skandinávské elegance a asijského street stylu. Je známá nejen díky svým zajímavým kolekcím. S jejím jménem jsou spojeny také  aktivity, jejichž cílem je podpořit a posílit postavení mladých žen. Společně s Weekday a Cheap Monday bude Monki již třetí značkou skupiny H&M, která bude k dostání prostřednictvím sítě Zalando. Zalando svůj sortiment neustále rozšiřuje, zákazníci z celé Evropy tak mají k dispozici ničím neomezený výběr módních a lifestyle produktů.
„Našim zákazníkům chceme zajistit co nejlepší škálu módních produktů a značek,“ dodává Moritz Hahn, viceprezident pro obchod zodpovědný za Zalando Fashion Store v Zalando SE. „Právě proto máme velkou radost, že můžeme tuto spolupráci oznámit. Chceme nabízet takové značky, ve které věříme nejen my, ale především naši zákazníci.“

V Praze, 22. srpna 2018