Značka Converse otevřela svou první prodejnu

Značka Converse slavnostně otevřela svou první prodejnu v Centru Chodov, v jednom z největších obchodních center v Praze. Converse monobrand nabízí široký sortiment od tenisek přes doplňky po oblečení pro ženy, muže i děti. Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy

Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®. Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Nová prodejna se rozprostírá na ploše 100 metrů čtverečních a nabízí více než 100 Converse modelů tenisek včetně klasických Chuck Taylor All Star siluet, stylových One Starů a limitovaných kolekcí. Americká značka také vůbec poprvé v historii představuje zákazníkům kolekci oblečení s názvem Converse ESSENTIALS – basicové mikiny, trička, tepláky a bundy, které jsou základem streetového šatníku.

Praha, 24. řina, 2017