Značka CCC bude příští rok na Tour de France nepřehlédnutelná

CCC se stalo oficiálním sponzorem jedné z pěti nejlepších cyklistických stájí na světě a připojuje se tak k elitní skupině UCI World Tour. Od 1. ledna 2019 se změní současný název skupiny BMC Racing Team na CCC. V příštím roce tak bude CCC vidět na všech významných cyklistických závodech včetně proslulé Tour de France.

„Již nějakou dobu CCC hledalo způsob jak využít sponzorské výdaje na sport, aby byly efektivní a v celosvětovém měřítku. Nyní se zaměříme na novou cyklistickou stáj, která má obrovský potenciál k úspěchu. Chceme, aby vyhrávala a posílila značku CCC u našich klientů na všech trzích. Naším cílem je, aby za stáj jezdili nejlepší jezdci z různých zemí, hlavně z těch, kde máme prodejny,“ říká Dariusz Miłek, majitel CCC.

Vstup do stáje BMC Racing team podtrhuje zaměření skupiny CCC na celoevropskou expanzi. Po dosažení klíčové role na českém a slovenském trhu, se skupina CCC soustředí na dosažení vedoucí pozice i v dalších evropských státech jako je např. Maďarsko a Rumunsko. Svou pozici upevňuje i v Německu a Rakousku, kde vlastní přes 120 prodejen. Před několika týdny převzala 70% podíl ve společnosti Karl Vögele AG a vstoupila tak i na švýcarský trh.

Obuvnická značka CCC sponzoruje od roku 2000 cyklistickou stáj CCC Sprandi, ve které jsou i čeští cyklisté František Sisr a Michal Schlegel.

 

V Praze, 19.července 2018