Výrobní družstva představí na veletrhu STYL kolekce oděvů pro nadcházející sezónu

Mezinárodního veletrhu módy STYL, který se koná ve dnech 19.–21. 8. 2017 v Brně, se tradičně zúčastní česká výrobní družstva Integra Zlín, Modela Pardubice a Moděva Konice. Družstva na veletrhu představí především kolekce dámských oděvů pro sezónu podzim – zima 2017/2018, které doplní i několik pánských modelů.

Družstva budou vystavovat ve společné expozici pod záštitou Svazu českých a moravských výrobních družstev v pavilonu P, stánek 256 – Integra Zlín, stánek 254 – Moděva Konice a stánek 257 – Modela Pardubice.

Integra, výrobní družstvo, Zlín přichystala na veletrh STYL novou kolekci pro zimní a společenskou sezónu 2017/2018. Klíčový podíl v nabízené kolekci zaujímají oděvy na běžné nošení, společenské oděvy a zimní ošacení, převážně ve větších velikostech. Modely jsou nabízeny v tlumenějších barvách, v základu převažuje černá či tmavě modrá, objeví se však i výraznější prvky. Kolekci tvoří kabátky, saka, trika i šaty, ale také těžká konfekce v podobě zimních bund a plášťů. Integra Zlín si klade za cíl oslovit nejen stálé, ale i potenciální zákaznice všech věkových kategorií.

MODELA, výrobní družstvo Pardubice představí pro sezónu podzim – zima 2017/2018 novou kolekci šatů, sukní, halenek, kabátků a kalhot. Modely jsou ušité z kvalitních látek ve složení bavlna, polyester, viskóza a elastan. Všechny modely jsou v módních barvách a jsou určeny pro denní nošení i společenské události. Velký důraz je kladen na kvalitu zpracování. Modela Pardubice má svoji podnikovou prodejnu v Chrudimi a oděvy dodává také do maloobchodních prodejen v celé České republice i na Slovensku.

MODĚVA oděvní družstvo Konice nabídne na srpnovém veletrhu STYL aktuální kolekci dámských a pánských zimních plášťů, palet, pelerín a péřových bund. Kolekce je rozšířena o modely vzniklé ve spolupráci s módní návrhářkou Janou Berg. Předváděné modely jsou v jednoduchém a praktickém provedení pro každodenní nošení, ale také v luxusnějším pojetí. Pláště a paleta jsou zateplené a doplněné přírodní kožešinou do barvy materiálu. Použitým materiálem je vlna s podílem kašmíru a nylonu. V nabídce je také široká paleta barev. Výrobky Moděvy jsou zpracovány tradiční krejčovskou technologií s důrazem na vysokou kvalitu. Celou kolekci bude možné zhlédnout ve stánku Moděvy a na módní přehlídce. Moděva Konice je tradičním českým výrobcem dámské a pánské konfekce již od roku 1931. Velký podíl z celkového obratu družstva tvoří volnočasové a sportovní bundy, profesní ošacení a uniformy pro cestovní kanceláře, hlídací služby, banky, automobilky a letecké společnosti ze zemí EU nebo ošacení pro bavorské hudební a pěvecké soubory.

Praha, 26. července 2017