Trendy v mužském šatníku

Nastalo jaro a je tedy čas odhodit huňaté bundy, šály a teplé čepice a zkrátka trochu obměnit šatník. A to platí jak pro dámy, tak pro pány. S jakými kousky letos určitě neudělá ostudu žádný muž?

Džínovina
Hitem celého letošního roku a zejména jara a léta je džínovina. Jde o nesmrtelný materiál, který se stále vrací a již dávno není používán pouze na kalhoty. Téměř každou sezónu se objevují nové a nové kousky vytvořené z tohoto materiálu. Letošní jaro i léto bude džínovině doslova patřit. Právě teď je ta správná chvíle oprášit džínovou bundu a obléci si ji místo zimní péřovky či kabátu. Pánové se nemusí bát ani džínových kombinací. Vzít si džínové kalhoty i bundu není prohřešek. Letí také naoko obnošené, vyšisované či roztrhané kousky. Protože teploty stoupají, nemusíte se bát vystrčit z kalhot kolena.

Mikiny
Pokud zrovna počasí nepřeje, můžete si pod džínovou bundu obléci nějakou cool mikinu. Trendem jsou momentálně mikiny bez kapuce s nejrůznějšími vzory i nápisy. Nebojte si pořídit mikinu, která vyjadřuje vaši osobnost či názor. Přitom neplatí, že mikina je součástí sportovního stylu. Naopak. Stále více jdou do módy také kombinace s elegantními kousky.

Barvy
Ať už si na jaro oblékáte cokoliv, vsaďte na barvy. Jednou z nejžhavějších barev tohoto jara je levandulově růžová. A to i pro pány! Pravý muž si je totiž jist svou mužností natolik, že se nebojí ani růžové. Pokud se ale raději držíte při zemi, botu neuděláte ani s oranžovou, žlutou nebo červenou. Opět jsou v kurzu i výrazné a neonové odstíny.

Tenisky
Dalším evergreenem v šatníku, který už se pěkných pár let drží na výsluní, jsou tenisky. Do módy se vrací také skejťácký styl, který vám určitě pomohou dotvořit třeba tenisky Vans, obuv původně kalifornských skejťáků a surfařů. Jde o klasiku, která se hodí jak ke sportovnímu outfitu, tak na odlehčení k něčemu formálnějšímu.

Vansky jsou klasika, která by ve vašem botníku neměla chybět. Pokud chcete něco odvážnějšího než klasické černé, můžete zkusit třeba „Vansky“ s červenobílou šachovnicí. Jsou pohodlné a vypadají skvěle.

Barevné ponožky
Džíny se stále nosí lehce zahnuté ke kotníkům (pozor, nepřehánět to), což vám dává možnost si pohrát s ponožkami. Na trhu seženete nepřeberné množství nejrůznějších motivů a podobně jako s mikinami máte možnost ukázat svou osobnost. Jste fanoušek Star Wars? Určitě oceníte ponožky s Darth Waderem. Sehnat dnes můžete opravdu cokoliv.

Více na: Snapbacks.cz

Praha, 22. dubna, 2018