TOUS rozšiřuje svou síť obchodů v České republice

Společnost CBRE  exkluzivně zastupuje španělskou šperkařskou značku TOUS a zajišťuje pro společnost rozšíření sítě prodejen v České republice. TOUS v měsíci září a říjnu tohoto roku otevírá dalších pět obchodů v Ostravě, Plzni a Praze. Zákazníci mohou od září navštívit nové prodejny této značky v obchodních centrech Nová Karolína Ostrava, Avion Ostrava nebo Plaza Plzeň. Firma posílila své působení také v pražském regionu, kde bude prodejna TOUS od října nově dostupná i v OC Chodov a OC Nový Smíchov.

 

Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE, říká: „TOUS je krásná značka, která obohacuje šperkařský trh v ČR. V CBRE jsme moc rádi, že ji můžeme podpořit při lokální expanzi nejen v Praze ale i v dalších městech. CBRE s TOUS spolupracuje také na její expanzi do dalších zemí.“

Historie značky TOUS začala již v roce 1920. Značka nabízí luxusní kabelky, hodinky, parfémy šperky a další stylové doplňky a je ikonická zejména svým symbolem medvídka. Aktuálně má značka pod taktovkou více než 500 prodejních míst ve 40 zemích světa. Vizí této značky je nabídnout dostupný luxus, který nadchne svou něžností, zábavnou povahou i mladistvým duchem.

Praha 18. září 2017