Startuje 15. ročník cen Mastercard Obchodník roku

V rámci ocenění Mastercard Obchodník roku 2017 budou již po patnácté vyhlášeni nejlepší obchodníci působící na českém trhu. Současně se zahájením tohoto ročníku je od pondělí 2. října 2017 spuštěno hlasování veřejnosti a zákazníci budou tak moci vybrat svého nejoblíbenějšího obchodníka.

Hlasovat v kategorii Mastercard Obchodník roku 2017 – MONETA Money Bank Cena veřejnosti bude možné prostřednictvím internetových stránek www.obchodnik-roku.cz a SMS zpráv až do 7. ledna 2018. Generálním partnerem ocenění je společnost Mastercard, hlavním partnerem MONETA Money Bank. Absolutní vítěz a vítězové devíti oborových kategorií budou určeni na základě výsledků expertního průzkumu realizovaného v listopadu 2017 nezávislou společností GfK Czech.

Mezi oborové kategorie patří:

  1. Mastercard Obchodník s potravinami

  2. Mastercard Obchodník s drogerií a parfumerií

  3. Mastercard Obchodník s oděvy

  4. Mastercard Obchodník s obuví

  5. Mastercard Obchodník se sportovními oděvy a potřebami

  6. Mastercard Obchodník s elektrem a elektronikou

  7. Mastercard Obchodník pro dům, zahradu a chovatele

  8. Mastercard Obchodník s nábytkem a bytovými doplňky

  9. Mastercard Čerpací stanice s prodejnou

Držitele titulu Mastercard Obchodník roku 2017 – MONETA Money Bank Cena veřejnosti určí hlasování zákazníků. Veřejnost může pro své nejoblíbenější obchodníky hlasovat v období od 2. října 2017 do 7. ledna 2018 prostřednictvím SMS a internetových stránek www.obchodnik-roku.cz. Každý soutěžící může udělit jeden hlas a celé hlasování je pojištěno řadou zabezpečení, aby se zabránilo případnému podvodnému hlasování.

Praha, 2. října 2017