SizeID, řešení pro snadný výběr velikosti

Se službou SizeID už e-shopům s oblečením a obuví neutečou žádní zákazníci! Od začátku června totiž mají všechny obchody fungující na platformě Shoptet a Eshop-rychle možnost SizeID,  řešení pro snadný výběr velikosti, jednoduše využívat.  SizeID dokáže pomoci nejen koncovému spotřebiteli, ale hlavně on-line obchodníkům specializujícím se na módu. Tento moderní obchodní nástroj zpracovávající tisíce velikostních tabulek od nejrůznějších výrobců dokáže s velkou spolehlivostí doporučit velikost a vytrhnout tak e-shopům nejeden trn z paty.

„V čím více internetových obchodech služba bude, tím více spotřebitelů ji bude využívat a tím bude přínosnější pro všechny strany – jak pro zákazníky, tak e-shopy. Službu pak bude možné využívat opravdu při všech nákupech oblečení, a to nejen během nákupu pro sebe, ale i pro rodinu a kamarády,“ říká Adam Bičiště, Founder & CEO, a k integraci SizeID do e-commerce platforem dodává: „Přímé napojení na Shoptet a další e-shopová řešení je pro nás klíčová cesta, jak službu rozšířit do více e-shopů a dostat ji k více spotřebitelům.“

Služba především snižuje množství vraceného a vyměňovaného zboží z důvodu špatné velikosti, které pro e-shop představuje vysoké náklady. Přivádí také nové a spokojené zákazníky, kteří se na e-shop rádi vrátí a znovu nakoupí. SizeID nyní využívá na desítky tisíc spotřebitelů a ze strany e-shopů zájem o integraci roste rapidně. Klienti Shoptetu a Eshop-rychle tak nyní získávají výraznou konkurenční výhodu před ostatními fashion internetovými obchody.

V rámci bezplatného tarifu mohou obchodníci službu vyzkoušet, či v malém objemu používat zcela zdarma. Více informací je uvedeno na webových stránkách sizeid.com/business.

Praha, 13. června 2017