Prosincový MINT: Prague Fashion Market 20 obsadí Kampus Hybernská

MINT: Prague Fashion Market se uskuteční už po dvacáté a pro organizátory to je důvod, aby pro jeho konání objevili co nejzajímavější  adresu.  Tou bude od 8. do 10. prosince dům č. 4 v Hybernské ulici.  Jen pár metrů od Prašné brány a Náměstí Republiky stojí palác, ve kterém v předvánočním čase vznikne útulný nákupní prostor, v němž bez ohledu na počasí můžete procházet v teple a suchou nohou.

Jak je v případě MINT: Prague Fashion Marketu zvykem, i tentokrát bude zaplněný produkty od lokálních designérů a nově i zahraničních značek, mezi kterými bude snadné v příjemné vánoční atmosféře s vůní svařáku vybírat nejkrásnější dárky pro vaše nejmilejší. Principálka MINT marketů Lenka Kolářová upřesňuje: “Kampus Hybernská je úžasný prostor, který byl dlouho nevyužívaný. Už se těšíme, jak jej spolu s designéry před Vánoci oživíme. Kromě českých tvůrců na akci přijali pozvání i designéři ze zahraničí a bude tu také celá řada stánků s dobrotami.” Předvánoční čas si říká o pohodovou náladu, všechna setkávání a “obchodní transakce” proto budou probíhat v komorních, designově upravených pokojích. Každá značka tak získá malý kousek světa, v němž může nejlépe předvést svoji tvorbu.

Mezi nákupy můžete trávit čas některou z mnoha kreativních činností, které budou součástí MINT: Prague Fashion Marketu. “Chystáme i několik workshopů, takže si návštěvníci budou moci vyrobit a odnést na památku třeba kabelku vyrobenou z bannerů.” dodává Lenka Kolářová.

Praha, 11. listopadu, 2017