Přípravy na Designblok finišují

Třídenní maraton módních přehlídek letošního Designbloku začne už tento čtvrtek a potrvá do pondělí 29. října. Uvidíte českou módní špičku i zajímavé zahraniční talenty. Novinkou 20. ročníku Designbloku je pop up shop české módy (připravená na pondělí 29. 10.),  na které si mohou návštěvníci vyzkoušet a koupit kousky, které je zaujaly v předvedených kolekcích. A že bude o co stát!

Se svými přehlídkami – celkem jich bude 32 – se předvedou známí čeští designéři Hana Zárubová, Monika Drápalová, Miro Sabo, Pavel Brejcha, Klára Nademlýnská…V pátek je na programu působivá večerní performance projektu NADOTEK Liběny Rochové, který připravila ve spolupráci s výtvarníkem Lukášem Musilem/Musou pro charitativní organizaci Debra. Výtěžek bude věnován pacientům s nemocí motýlích křídel.

Přehlídkové molo bude patřit i našim již etablovaným mladým designérům a také nastupujícím módním designérům z Evropy. V prostoru Garden Stage uvidí návštěvníci patnáct finalistů módní části soutěže Diploma Selection.
Kromě módních přehlídek se můžete těšit na pohybově-světelnou módní performanci Lenky Mulabegovič pod značkou Mi fashion label, okořeněnou akrobatickými kousky skupiny Losers.

Designblok, 25.–29. 10., denně od 10:00 do 21:00 h (Průmyslový palác, Lapidárium, Výstaviště Praha Holešovice, vstupné 350 Kč