Prague The Style Outlets na květen připravilo zábavné akce pro veřejnost

Nové outletové centrum Prague The Style Outlets u pražského letiště otevře své brány veřejnosti už 18. května. Kromě jedinečného zážitku z nakupování si na následující víkendy připravilo bohatý program pro celou rodinu, kterým si zákazníci mohou zpestřit čas mezi nákupy. Nově se do tuchoměřického outletového centra bude možné dopravit také autobusovými spoji 312 a 322, které budou spuštěny 11. května. Od 18. do 20. května se návštěvníci mohou těšit například na vystoupení česko-africké zpěvačky Victorie, české zpěvačky a vítězky soutěže Česká Miss 2010 Jitky Boho, kouzelníka Pana Kravaty a sérii módních přehlídek. Víkendem provede moderátorka Kateřina Němcová.

Další sobotu 26. května se v centru uskuteční akce s názvem „Den pro mou mámu“ pod taktovkou oblíbené moderátorky TV Prima a autorky projektu Štroodl Lucie Špakové. Celodenní program složený z přednášek a workshopů proloží koncerty nebo příběhy slavných českých maminek a dcer. Součástí akce bude také autorský workshop „Networking s mámou“ od psychoterapeutky Alžběty Protivanské a Lucie Špakové.

Centrum po otevření nabídne přes 100 obchodů oblíbených tuzemských i zahraničních značek na ploše téměř 20 000 m². Komfort zákazníků zajistí bohatý výběr restaurací a kaváren nebo řada služeb, které outlet pro zákazníky připravuje. Půjde například o bezplatné Wi-Fi připojení, chill out zóny, více než 2 400 parkovacích míst a rozšířené linky veřejné dopravy. V plánu má centrum také mobilní nabíjecí stanice nebo zábavné dětské koutky.

Praha, 11. května, 2018