Online Exclusive. Speciální kolekce Deichmann pro ty, co nechtějí jít s davem.

Společnost Deichmann přináší speciální novinku. Je jí kolekce Online Exclusive – kolekce, která je dostupná pouze online, v internetovém obchodě Deichmann. V kamenných prodejnách nejsou modely z této kolekce k dostání. Celkově obsahuje kolekce Online Exclusive pro podzim a zimu 2017 zhruba 200 produktů. Při nákupu si však pospěšte, od každého modelu je v kolekci pouze několik kousků (od 10 do 50 kusů), aby vám propůjčila vskutku exkluzivní pocit. Riziko, že na ulici potkáte člověka ve stejné obuvi, je tak opravdu mizivé.

Kolekce Online Exclusive je pestrá. Přináší modely pro ženy, muže i pro ty nejmenší. Je rozmanitá také z hlediska šíře sortimentu – kromě obuvi jsou k dostání i doplňky, jako jsou šály a čepice. Dámám nabízí slip-ony, tenisky, sportovní obuv, nízké i vysoké kozačky, obuv typu Chelsea, ale také společenské sandálky, nebo lodičky na svůdně vysokém podpatku. Kolekce sleduje nejnovější trendy, proto v ní naleznete modely s výšivkami, stuhami místo tkaniček, ozdobnými mašlemi, modely v sametovém provedení, v metalických barvách, nebo se třpytivým vzhledem. V kolekci najdete také kousky z edice Ellie Goulding for Deichmann, samozřejmě opět určené pouze pro prodej v e-shopu.

Exkluzivní modely jsou tady i pro pány a děti. Ty se nesou převážně v komfortním a sportovním stylu. Vzdušné, často přírodní materiály, pevné podešve a stylové barevné provedení zaručeně vykouzlí úsměv na tvářích vašich drahých poloviček a chlapečků. Dívčí exkluzivní kolekce je o něco odvážnější – je navrhnuta speciálně pro malé princezny. Metalický třpyt, lakované detaily a výrazné flitry potěší každé dívčí srdce. Celou aktuální Online Exclusive kolekci si můžete prohlédnout zde: http://www.deichmann.com/CZ/cs/shop/home-exclusive.cat

Praha, 6. října 2017