Noire fashion – vítejte v nové módní komunitě

V úterý 14. listopadu představí značka Noire fashion na módní přehlídce s názvem The Code of Fashion nové modely své ikonické kabelky Noire v doprovodu autorských kolekcí dámského oblečení Noire by Mi designérky Lenky Mulagebovič a Noire by VS Venduly Šulanové. Všechny modely mají jeden společný prvek – unikátní kód, který je vstupenkou do jedinečné virtuální komunity. Vysočanská Pragovka se v úterý večer ponoří do tajemné až lehce magické nálady. Programem přítomné hosty provede Natálie Kotková, Česká Miss World 2016 a úspěšná blogerka, po boku Ondřeje Urbana, známého rozhlasového moderátora. Na přehlídkovém mole budou zářit nové modely kabelky Noire. Ty charakterizuje čistý design, minimalistické linie a především unikátní číselný kód, který jedinečným způsobem propojuje online a offline svět módy.

S konceptem The Code of Fashion přišel Vojtěch Stříbrský spolu s Petrem Skřiváčkem a jeho symbolem se stala právě kabelka Noire. Každý kousek je na přední straně viditelně ozdoben číselnou kombinací, která je vstupenkou do mobilní aplikace založené na otevřené komunikaci a sdílení módní inspirace. „Noire je první značkou, jejíž doplňky a oblečení jsou přímo navázány na online profil majitele a designéra,“ říká Vojtěch Stříbrský a jeho společník k tomu dodává: „Unikátní kód je zároveň prvním řešením proti plagiátorství v módě i určitým bezpečnostním opatřením proti krádeži.“ Kabelku si oblíbily zejména módní blogerky a mobilní aplikaci aktivně využívá již několik tisíc spokojených zákaznic.

Designérkou kabelky Noire je Vendula Šulanová, která tvoří pod vlastní značkou VS, a na módní přehlídce představí svoji limitovanou kolekci dámského oblečení Noire by VS. Její modely podtrhují ženskost, eleganci a jedinečnost své nositelky. Vendula Šulanová klade důraz na detail a kvalitu použitých materiálů. Ráda tvoří pro mladé, osobité a dynamické ženy.

Do třetice se na přehlídkovém mole objeví modely z kolekce Noire by Mi, která je dílem designérky Lenky Mulagebovič. Ta vsadila na černý základ, který rozjasnila asymetrií a kontrastními barevnými pruhy. Modely jsou inspirovány retro dresy, trikolórou a kombinézami. Elegantní outfit je odlehčen sportovním detailem. U denimové řady najdeme prvky charakteristické pro klasické kalhoty, jako jsou puky, sedla nebo kapsy.

Kabelky Noire a autorské kolekce budou k dispozici od 15. listopadu 2017 v e-shopu na www.noirefashion.com, dále v SIGNATURE Store ve Vnitroblocku, Tusarova 791/31, Praha 7 a v showroomu Mi fashion, Lužická 22, Praha 2.

Praha, 12. listopadu, 2017