Noční party ve Fashion Arena Prague Outlet s Evropou 2

V pátek 12. října se uskuteční nákupní party, kterou ocení nejen všichni „shopaholici“. Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích pro své zákazníky připravila netradiční akci – Late Night Shopping s Evropou 2. Všechny obchody budou otevřeny až do 23 hodin a celý večer bude doprovázet unikátní hudební set od populárních DJ´s Evropy 2.

Připraven bude i další doprovodný program. Noční nakupování, mimořádné slevy, limuzína k dispozici pro nejbláznivější selfíčka, light bar na speciální míchané drinky, barber shop a skvělá hudební produkce pod taktovkou rádia Evropa 2. To je stručný výčet důvodů, proč přijet do štěrboholského outletového centra na noční nákupy. Pro členy Fashion Arena Fashion Club, kterými se budete moci stát i na místě, je navíc připraven VIP program, který se ponese ve znamení mnoha překvapení. Členové klubu dostanou ve VIP Lounge na uvítanou sklenku Prosecca, dále budou moci holdovat čokoládám značky Lindt nebo okusit delikátní finger food.

Za pozornost stojí ale i mimořádné nabídky od nejpopulárnějších značek, které si právě na tento večer připravili navíc ještě další 50% slevy z outletových cen nebo individuální cenové podmínky na konkrétní produkty. Nezaspěte atraktivní nabídky od značek jako Diesel, ECCO, Armani Outlet, Timeout nebo Hannah.

„Nápad připravit takovouto akci vzešel z konkrétních požadavků našich zákazníků,“ vysvětluje Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet. „Mladší klientela vyjádřila touhu zažít v našem centru živou hudební produkci, zákazníci v produktivním věku by si zase přáli delší otevírací dobu. Páteční akcí Late Night Shopping s Evropou 2, ve které zkombinujeme nakupování, prodlouženou otevírací dobu a páteční hudební party, chceme vyjít vstříc oběma cílovým skupinám. Věříme, že si naši zákazníci tuto jedinečnou akci užijí,“ dodává Čapková.