Na terminálu 2 přibyl Rituals a The Fashion Place

Společnost Lagardère Travel Retail otevřela na Letišti Václava Havla Praha tři nové obchody s módou pod názvem The Fashion Place a rovněž prodejnu s kosmetikou Rituals. Cestující tak mohou nyní krátce po průchodu bezpečnostní kontrolou na Terminálu 2 navštívit prostory s moderním designem podle posledních trendů, které jsou typické pro velká mezinárodní letiště. Nově otevřené obchodní jednotky se v blízké budoucnosti stanou součástí velké obchodní zóny, která vznikne na Terminálu 2 na počátku příštího roku. Nové prodejny s módou mají rozlohu téměř 290 m2 a jedná se o novou generaci fashion konceptu Lagardère Travel Retail s názvem The Fashion Place. Prodejna s kosmetikou Rituals má naproti tomu rozlohu 51 m2.

„Obchody jsou vybaveny moderním nábytkem v souladu s nejnovějšími trendy v designu fashion prodejen na letištích. Snažili jsme se zejména o to, aby byl koncept hravý, energický a zákazník si nejen nakoupil, ale také si odnesl jedinečný zážitek z nakupování. Součástí celého konceptu je speciální vystavení produktů s tematickou nabídkou, která se obměňuje tak, aby i pravidelní cestující našli na letišti vždy něco nového,“ říká Richard Kalhous, generální ředitel Lagardère Travel Retail Czech Republic.

Cestující naleznou v obchodech s módou známé značky, jako například Hugo Boss, Polo Ralp Lauren, Lacoste, Tommy Hilfiger nebo nově Superdry. Součástí konceptu jsou také obchody s koženým zbožím a zavazadly jako například Furla, Longchamp, Michael Kors, Tumi, Samsonite, Herschel a Eastpack. Nebudou chybět ani obchody s hodinkami, slunečními brýlemi a šperky značek Swatch, Tissot, Certina, Swarovsky, Tous, Calvin Klein, Rayban a další. Kosmetickým zástupcem je na Terminálu 2 obchod Rituals, který disponuje specifickým designem a službami. Tato unikátní prodejna oblíbené značky nabídne širokou škálu produktů kosmetiky, vonné svíčky, parfémy, čaje a produkty určené výhradně pro travel retail.