Myslbek připravuje fashion lounge s Veronikou Arichtevou

Ve čtvrtek 11. dubna proběhne v nákupní galerii Myslbek na pražské high street Na Příkopě Fashion lounge party. Během té přední módní značky jako Karl Lagerfeld, Odd Molly, Pinko, NEXT, Guess, Patrizia Pepe (FADE), H&M, T.M.Lewin, Pepe Jeans, BREE a další představí své kolekce jaro/léto 2019. Ambasadorkou celé akce nazvané Shopping Fever @ Myslbek je známá herečka Veronika Arichteva.

Vstup pro veřejnost je zdarma. Všechny obchody v pasáži Myslbek budou mít prodlouženou otevírací dobu do 22:00. Součástí bude vyhlášení vítězů velké instagramové fotosoutěže, jíž se veřejnost může účastnit od 15. března až do 7. dubna. Více informací na www.ngmyslbek.cz.

Program zahájí už ráno prodej nových kolekcí H&M zaměřených na udržitelnou módu šetrnou k přírodě. Pouze na Myslbeku (kde má H&M svoji vlajkovou prodejnu) bude k dostání kolekce Conscious Exclusive. Zároveň bude uvedena do prodeje i hlavní jarní kolekce, která je taktéž vyrobena z udržitelných materiálů.

Postupně na launch nových jarních kolekcí H&M navážou i další značky, které do svých showroomů a prodejen v Myslbeku připravují speciální nabídku. Její součástí budou slevy, občerstvení, dárečky, ale zejména poradenství. K dispozici bude stylové pohoštění, speciální dekorace a posezení.

Celou akci Shopping Fever @ Myslbek 2019 tvoří tři pilíře. Prvním je fotosoutěž od 15. března do 7. dubna. Na vítěze v pěti kategoriích čekají 4 x 10 000 Kč, hlavní cenou je 15 000 Kč na nákupy v Myslbeku za doprovodu hlavní osobnosti celé akce, herečky a instagramerky Veroniky Arichtevy. Druhým pilířem je Fashion lounge ve čtvrtek 11. dubna s nápaditou prezentací aktuálních outfitů a trendů, kterou zakončí VIP party v restauraci Vapiano. Konečně třetí částí je oblíbená akce Shopping Fever, která letos připadá na termín 12. – 14. dubna.