Módní parky Mr&Mrs koupíte nově i v Praze

Italská značka Mr&Mrs Italy, která se proslavila především pro svou originální reinterpretaci ikonických parek a bomberů, ve své nové podzimní kolekci kombinuje inspiraci z dobrodružství a cestování s mladistvou energií života ve městě. 

Cestování je inspirací značky Mr&Mrs Italy již od svého založení v roce 2014. Představitelka Mr&Mrs Italy je sofistikovaná žena dobrodružné povahy, která je otevřena novým výzvám a ztělesňuje městský styl plný energie. Cesta po městských džunglích v chladné zimě se stává metaforou vnitřní energie a dynamiky typické ženy Mr&Mrs Italy, jež se chce cítit pohodlně, aby mohla čelit nečekanému, ale zároveň si zachovala svou ženskost a vytříbenost. Kolekce FW 18 sdružuje tradiční ikonické parky s inovací hybridních kabátků a přináší funkční oděvy se silnou osobností, které jsou v souladu s italským stylem.

Ikonická parka v novém

Pro značku typická parka se hodí pro všechny příležitosti, jelikož je zároveň elegantní, luxusní i praktická. Parky v podzimní kolekcí 2018 jsou navíc naprosto nepromokavé a snadno tak čelí jakýmkoli nevyzpytatelným změnám počasí a teplot ve městě. Ikonická parka je nadčasovým kouskem, který je charakteristický svými prvky kožešiny a plyše. Kožešiny v sezónní barevné paletě jsou inspirované městskými rytmy a tóny, které odrážejí postoj značky Mr&Mrs Italy. Parky v této kolekci jsou nejen nepromokavé, ale také oboustranné, tudíž můžete snadno vystavit na obdiv i eklektické kombinace luxusních barev a textur kožešin.

Kampaň F/W 2018

Podzimní kampaň Mr&Mrs Italy znázorňuje skupinu mladých přátel, z nichž vyzařuje vášeň pro městský život, který je zdůrazněn graffiti a výraznými barvami. Ze záběrů vyzařuje pocit nostalgie, jenž je vytvářen kontrastem chladného městského prostředí s nádechem hravé dětské zábavy. Pro značku typické prvky jako svoboda, cestování a městský styl se odrážejí v ladných tanečních pohybech modelek. Z hlavní tváře kampaně, členky klanu Mr&Mrs Italy, Noel Berry v barevných bomberech a parkách vyzařuje radost ze života a mladistvá energie. Fotografem kampaně, který zachytil městskou džungli, je Kevin Tachman.

Značka Mr&Mrs Italy konečně v Praze

Modely odrážející cool městský styl budou brzy k dostání i v Praze. Značka Mr&Mrs Italy se na českém trhu objeví v zastoupení exkluzivního multibrandového butiku THE STORE, který se otevřel na adrese Široká 15.