Moderní funkčnost i vychytávky pro maminky nabízí oblíbená značka spodního prádla

Inovativní materiály, maximální komfort při nošení, moderní vzhled a padnoucí střihy jsou zárukou, že si mezi sériemi najde každá, i ta nejnáročnější žena, něco pro sebe. Firma NATURANA, která oslavila 100. výročí od svého založení, přichází s poutavými novinkami pro sezónu PODZIM-ZIMA 2017/2018.

OPTICKÉ ZMENŠENÍ

Zmenšovací série, jejichž nové barvy jsou vždy netrpělivě očekávány, se představují v celé své kráse ve dvou intenzivních teplých tónech, které perfektně harmonizují s dalšími barvami kolekce. Mahagonová a kaštanová skvěle udávají krok. Zmenšovací podprsenky jsou důležitým prvkem kolekce, který stále více a více nabírá na oblibě. NATURANA se snaží ve svém portfoliu pokrýt různorodé požadavky žen, které nosí zmenšovací podprsenky, a vyvinula proto dvě nové zmenšovací podprsenky s kosticemi. Jsou součástí dvou sérií, které reprezentují moderní funkčnost a skvělý komfort.

NOVINKA PRO MAMINKY

Kojící podprsenky jsou po mnoho let jedním z klíčových produktů firmy NATURANA. Mladé maminky, které sledují trendy, jsou se svými potřebami a preferencemi pro značku velkou motivací pro vývoj a realizaci inovativních myšlenek. Úspěšnou řadu kojících podprsenek od proto rozšiřuje mladistvá a moderní podprsenka v relativně čistém designu s užitečnou vychytávkou – zdobí ji úzká stuha na okraji košíčků s malou mašličkou na středu podprsenky. To ovšem není vše: mašlička může být posouvána po stuze směrem k levému nebo pravému prsu. Maminka si tak může jednoduše označit prs, ze kterého bude miminko kojit příště.

POHODLÍ BEZ KOSTIC

Extra příjemné a atraktivní vyztužené podprsenky bez kostic si díky jejich obzvlášť pohodlnému střihu vybírá stále více žen. NATURANA pro novou sezónu navrhla vizuálně zajímavé modely: košíčky jsou potažené graficky vzorovanou jemnou krajkou ve dvou barvách, tmavě modré a bílé.

Širokou nabídku prádla a plavek najdete na www.naturana-plavky-pradlo.cz či partnerském e-shopu www.hobi.cz.

Praha, 18. prosince, 2017