Michal Marek uvedl novou kolekci

Módní návrhář Michal Marek představil 21.3.2019 svou novou autorskou kolekci, kterou nazval 24/7-365/days-4ever. Kolekce je inspirována životem, světem kolem nás, odlišnostmi, které mnohokrát nechápeme a nevíme, jak se k nim stavět a jak je přijímat. Kolekce je příběhem o poznání a přijetí sebe sama se všemi klady, zápory i odlišnostmi a zaměřuje se na společenská stigmata. „Když se naučíme milovat sami sebe, naučíme se milovat i ostatní a je jedno jací jsme a co děláme…“ vysvětluje návrhář.

Kolekce je tvořena třemi řadami – dámskou, pánskou a unisex. Každá z řad vypraví jiný příběh o jinakosti, proto i kampaňové fotografie pro každou z řad vznikaly ve zcela odlišné lokalitě. Příběhy na sebe logicky nenavazují, stejně jako každá řada je od té druhé naprosto odlišná.

Část z výtěžku z prodeje vstupenek a z aukce bude poukázána ve prospěch Bona, o.p.s., která se zabývá pomoci lidem s duševními a psychickými handicapy v jejich úspěšném zařazení se do běžného života. Jedná se jak o chráněné dílny či bydlení, tak i o terapeutickou pomoc či využívání potenciálu těchto lidí.