Liberecká Nisa posiluje na poli módy

Největší liberecké obchodní centrum Nisa, jež patří realitní skupině CPI Property Group, posiluje v rámci kraje na poli módy. V polovině října otevřela v centru svoji prodejnu česká značka Pietro Filipi, která dříve působila v konkurenčním centru Forum Liberec. ČZnačka Blažek pak v srpnu zavřela ve stejném konkurenčním centru svoji druhou pobočku. Obě české značky tak mají své jediné prodejny v Libereckém kraji v OC Nisa a v současné době v regionu neplánují otevírat další pobočky. Blažek v Nise působí již od roku 2008 a v nejbližších měsících plánuje modernizaci prodejny.

„Těší nás, že obě značky vyhodnotily OC Nisa jako perspektivnější obchodní centrum s afinitnější cílovou skupinou v rámci segmentu střední a vyšší módy. Pevně věříme, že i nadále se nám bude dařit posilovat pozici nejsilnějšího regionálního centra, ale také centra, které je atraktivní pro obyvatele příhraničních oblastí nedalekého Německa a Polska,“ konstatuje Pavel Ebr, asset manager CPI Property Group.

Nisa byla otevřena v roce 1999 a zásadním rozšířením prošla v roce 2008, kdy se centrum dostalo pronajímatelnou plochou do současné podoby. Dnes je Nisa největším nákupním a zábavním centrem v Liberci i celých severních Čechách. Své zboží a služby tu na třech podlažích a 50 000 metrech čtverečních poskytuje přes sto padesát obchodů a stánků. CPI Property Group se stala majitelem centra počátkem loňského roku a v současné době plánuje jeho modernizaci.

Praha, 19. října 2018