Halloween ve Fashion Arena Prague Outlet láká děti i dospělé

Na úterý 30. října připravuje Fashion Arena Prague Outlet speciální akci nesoucí se v duchu populárního podzimního svátku Halloween. Zaměří se především na ty nejmenší, kterým přinese zábavné aktivity po celé odpoledne. Na své si přijdou nejen děti, ale i dospělí. Ti navíc jistě ocení i mimořádné nabídky módních značek, naopak děti budou nadšené z divadélka nebo malování na obličej.

Fashion Arena Prague Outlet nabídne svým zákazníkům odpolední halloweenský program. Dětské úsměvy vykouzlí kreslení na obličej, které budou zajišťovat hned 2 zkušené malířky. Dále pro děti bude připraveno i divadelní představení, které odehraje přímo ve Fashion Arena Prague Outlet spolek Divadlo b, a to hned dvakrát v průběhu dne od 15:00 a 17:00. Na programu bude loutkové představení Malý pán, které zaujme a pobaví nejen dětské publikum. Pokud budou rodiče chtít využít služeb profesionálních chův, budou si moci v průběhu představení bezstarostně nakupovat, zatímco o jejich děti bude bezpečně postaráno.

V neposlední řadě bude Fashion Arena Prague Outlet nabízet mimořádné nabídky na řadu módních značek. V popředí zákazníci naleznou exkluzivní ceny na dětský sortiment nebo zajímavé dárky k nákupu. Do Halloweenské nabídky se zapojily značky jako Armani Outlet, Primigi, United Colors of Benetton, Orchestra, Next, s.Oliver, Nike, Clarie’s a další.

„Svátek Halloween vnímáme jako příležitost zákazníkům opět připravit zajímavý a jedinečný zážitek z nakupování. Stále sílí zájem o námi připravované sezónní akce nad rámec nakupování, za což jsme velice rádi. Právě pro nejmenší připravujeme akce vůbec nejraději, protože jsou to ti nejvděčnější návštěvníci, kteří svou bezprostřední radost ihned vracejí zpět,“ říká Lenka Čapková, ředitelka centra Fashion Arena Prague Outlet.