Galerie Butovice otevře po renovaci 15. března

Oblíbená nákupní galerie v pražských Nových Butovicích prošla rozsáhlou rekonstrukcí. V novém hávu a s rozšířeným portfoliem značek, čítajícím i v pořadí již čtvrtou pražskou prodejnu KIKA, zákazníky přivítá již 15. března. U příležitosti slavnostního otevření připravila Galerie Butovice hvězdný zábavní program s koncerty Sebastiana a Ewy Farne i výhodné nákupní nabídky při night shoppingu. Návštěvníci mohou navíc soutěžit o hodnotné ceny ve fotosoutěži na nově spuštěném Instagramu galerie.

Slavnostní program pod moderátorskou taktovkou Libora Boučka odstartuje ve čtvrtek 15. března v 17 hodin vystoupí Gabrielle Hecl a Johny Machette a budou k dispozici i na autogramiádě.  Od 18 hodin rozproudí zábavu v Galerii Butovice zpěvák Sebastian s kapelou. Program vyvrcholí vystoupením Ewy Farne. Ve 20 hodin navíc odstartuje night shopping, v rámci kterého prodejny poskytnou lákavé slevy na zboží a služby ve výši 10-60 % nebo další atraktivní nabídky.

Nová Galerie Butovice na ploše 51 000 m2 nabídne kompletní mix nakupování a služeb ve více než 100 prodejnách s celkovou parkovací kapacitou o 1 400 místech. Pod její střechou jsou zastoupeny například značky H&M, New Yorker, Lindex, Intersport, Electoworld, CCC, dm, UrbanStore, Albert, Tchibo. Zákazníci Galerie budou moci využít i nové nákupní pasáže a pohodlně dojít do nového obchodního domu s nábytkem KIKA. Návštěvníci butovického nákupního centra se mohou těšit na jeden z největších food courtů v Praze i řadu lákavých možností pro relaxaci i aktivní trávení volného času po práci. K dispozici jim jsou fitness centrum, saunový svět Saunia nebo bowling a minigolf.

Praha, 7. března, 2018