Fashion Arena Prague Outlet se v září mění v centrum džínové módy

Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích se na celé září mění v centrum džínové módy. Po celý měsíc bude v souladu s claimem kampaně „Zažij denim“ v centru akcentována džínová móda. Vyjma speciálních nabídek bude pro zákazníky připraven i bohatý doprovodný víkendový program plný kreativních aktivit.

Do jedinečné akce se zapojí desítky populárních značek s džínovými produkty jako Pepe Jeans, Mustang, Diesel nebo Lee & Wrangler. Unikátní program podpoří svou účastí i legendární Levi´s, který je historicky vůbec první džínovou značkou a kultovní model 501 bude jejich stěžejním zářijovým motivem. Chybět však nebudou ani prémiové obchody typu Armani Outlet, Karl Lagerfeld, My Brand, Guess a mnoho dalších.

„Během celého září je pro naše zákazníky připraven bohatý program, který se točí pouze kolem džín a džínových produktů. Návštěvníci si budou moci na živo vyzkoušet krejčovské a stylistické služby pod dohledem profesionálů. K dispozici bude jak úprava oděvů na míru, tak možnost si designově zkrášlit džínový outfit pomocí výšivek a zdobení. Stávající i noví členové věrnostního programu Fashion Arena Fashion Club se mohou navíc těšit na zajímavé dárky,“ říká Lenka Čapková, ředitelka centra Fashion Arena Prague Outlet.