Do nového roku s novou sportovní výbavou

Vánoční svátky i novoroční oslavy jsou za námi a nastal čas věnovat se všemu, co tento rok přináší. Začněme třeba plněním svých novoročních předsevzetí. Patří na váš seznam také slib, že se zbavíte přebytečných kil, která se vám podařilo přes svátky nechtěně nabrat? Využijte dlouhé zimní večery k budování fyzičky a dostaňte se zpátky do formy. Pokud vám chybí motivace, nebo si chcete sport zpříjemnit, pořiďte si novou sportovní výbavu. Ve stylovém funkčním úboru se vám bude cvičit lépe, než ve starém triku a teplácích.

Proč vyhodit neforemné omšelé oblečení ze skříně a sáhnout raději po tom, které je přímo určené na sport? Sportovní oblečení je vyráběno z materiálů, které mají řadu speciálních vlastností, například lépe sají pot, eliminují zápach a brání množení bakterií. Navíc oceníte jejich prodyšnost a elasticitu.  Sportovní oblečení i prádlo je často bezešvé, a tak se vám v něm lépe pohybuje.

Druh sportovního oblečení vybírejte podle aktivity, které se chcete věnovat a prostředí, ve kterém budete sportovat. Podle něj volte i vrstvení. Ranní běh přírodou si žádá více vrstev oblečení než odpolední kardio ve fitness centru. Je důležité myslet i na stupeň fyzické zátěže, a to především při výběru sportovních podprsenek u žen. Dámy s plnějším dekoltem by měly při vysoké námaze sáhnout po pevnějších modelech, které zpevní poprsí i záda, a pohyb tak bude o mnoho příjemnější.

Neméně důležitá je i obuv určena na sport. Je navrhovaná tak, aby tlumila nárazy při pohybu a zabraňovala případné fyzickému úrazu.

Aktuální módní kolekce přinášejí novinky, ve kterých se rozhodně nebudete stydět vyrazit na lekci pilates nebo na jogging s kamarádkou. Vyberte si ze stylových funkčních kousků a zpříjemněte si s nimi cvičení pocitově i vizuálně. Modely ve veselých barvách nebo se zajímavými vzory vás navnadí na tu správnou sportovní vlnu. Výběr toho nejlepšího najdete na našem facebooku.

Praha, 12. ledna, 2018