C&A zahajuje spolupráci s Butlers

C&A zahajuje další spolupráci s dodavatelem značky

Na prodejnách C&A bude dostupná další externí značka. Německá firma Butlers připraví vánoční oddělení na sedmi pobočkách C&A. Zákazníci si budou moci zakoupit vybrané produkty z domácích a stolních doplňků, dekorací a dárků na zhruba 500 prodejnách napříč Evropou, jakož i v C&A online obchodu. 

„Spolupráce s C&A je pro nás vynikající příležitostí rozšířit povědomí o značce Butlers po celé Evropě a proniknout tak na nové trhy,“ říká Wilhelm Josten, zakladatel a výkonný ředitel firmy Butlers.

„Butlers optimálně doplňují náš módní sortiment nejen svojí vánoční kolekcí, ale také svými doplňky a bestselery zvyšujícími prodej,“ vysvětluje Mohamed Bouyaala, ředitel pro Německo, který je také zodpovědný za nové obchodní příležitosti v C&A Europe. „Průzkum trhu nám ukazuje, že doplňkový segment má pro nás významný růstový potenciál, zvláště v období kolem Vánoc. Zároveň ale i naši zákazníci skutečně získávají přidanou hodnotu a inspiraci. Nakupování v C&A se pro ně stává záležitostí „jedné návštěvy”: Nákup v obchodě, který jim nabízí vše, co potřebují.”

Vánoční oddělení Butlers budou k dispozici na pobočkách C&A v Kolíně (Schildergasse), Düsseldorfu (Schadowstrasse), Berlíně (Kurfürstendamm), Mnichově (Kaufingerstrasse), Norimberku, Hannoveru a ve Vídni (Mariahilfer Strasse). V každé prodejně jim bude vyčleněna plocha o 40 metrech čtverečních. Základní sortiment 50 produktů bude také k dostání ve vybraných lokalitách C&A v Německu, Belgii, Francii, Španělsku, Slovinsku, Polsku, Rumunsku, Chorvatsku, České Republice, Maďarsku, Slovensku a Rakousku a také online.

Spolupráce se značkou Butlers je součástí nové iniciativy C&A směřující k postupné obměně svého vlastního sortimentu s doplňky a netextilními produkty za značkové produkty světoznámých výrobců. Zahrnutím produktů od denimové značky Mustang rozšířila značka C&A na začátku října svůj sortiment ve 30 prodejnách. Firma plánuje i další spolupráce, například na poli kosmetiky, hraček, produktů pro miminka a batolata a domácích textilií.

Düsseldorf, 8. listopadu 2018