Do Česka přichází franšíza on-line prádelen Mr Jeff

Mr Jeff, španělský start-up v oblasti on-line čistíren a prádelen, vstupuje na český trh a nabízí českým podnikatelům možnost franšízingu s nízkou počáteční investicí a návratností do 16 měsíců.

Klienti Mr Jeff si mohou službu objednat prostřednictvím mobilní aplikace, dostupné pro Android i iOS, nebo na webových stránkách. Stačí zvolit čas a místo vyzvednutí prádla, které kurýr v daném čase vyzvedne a do 48 hodin přiveze zpět čisté a vyžehlené.

Průměrný franšízant Mr Jeff získá svou investici zpět do 16 měsíců a po prvním roce může očekávat zisk přibližně 69 744 korun měsíčně. Franšízanti mohou počítat se silnou marketingovou a logistickou podporou a s nulovými licenčními a marketingovými poplatky během prvního roku podnikání. Start-up působí ve 40 zemích na čtyřech kontinentech a má 600 přímých a více než 3 500 nepřímých zaměstnanců. Jeff je nejrychleji rostoucí franšízou na světě. Ze zemí Střední Evropy působí také v Polsku a v Maďarsku.

„Naše aplikace nabízí českým podnikatelům jedinečnou obchodní příležitost s rychlou návratností investic,“ říká Eloi Gómez, generální ředitel a spoluzakladatel Mr Jeff. „Podle našeho průzkumu jsou praní a žehlení prádla pro 78 % lidí nejvíce nenáviděnými domácími pracemi,“ dodává Gómez.

Služba cílí na mladého zákazníka žijícího ve městě, který má zájem o moderní technologie a ocení díky mobilní aplikaci snadno dostupnou službu a úsporu času. Zajímavostí je, že 60 % klientů Mr Jeff nikdy předtím nevyužilo služby z oblasti čištění prádla. Klienti mohou služby Mr Jeff využívat na bázi měsíčního předplatného nebo nárazově.

Společnost začíná poskytovat služby i v dalších segmentech, a to v kosmetice a fitness. Salóny Beauty Jeff byly nedávno otevřeny v Argentině, Kostarice a Peru. První fitness centrum Fit Jeff bude otevřeno v nejbližší době. Obě tyto služby, které fungují na stejném principu franšíz, jsou v České republice očekávány v následujících měsících.

Napsat komentář