Zalando chce prostřednictvím Cyber Weeku získat nové zákazníky

Zalando, přední evropská online platforma pro módu a životní styl, zahajuje poprvé v České republice (celkově po páté) svou akci Cyber Week, která směřuje k Black Friday v pátek 29. listopadu. Akci Black Friday si čeští zákazníci mohli na Zalando užít již loni. Zalando prostřednictvím své platformy tak nabídne 11 milionům Čechů přímý přístup k širokému výběru značek s 20% slevou na vybrané kousky napříč různými kategoriemi.

Zalando každý den Cyber Weeku odhalí tzv. flash sales v různých kategoriích; během Black Friday pak budou mít zákazníci možnost vybírat z více než 200 000 zlevněných artiklů napříč celým sortimentem.

Moritz Hahn, viceprezident pro obchod odpovědný za Zalando Fashion Store, říká: „Cyber Week se stal strategicky významným nástrojem přispívajícím k růstu GMV (hrubého objemu zboží) a pro získávání zákazníků. To opět potvrdily výsledky z minulého roku: více než 4 200 objednávek za minutu ve špičce jen během Black Friday. To je výsledek, který dalece předčil naše již tak vysoká očekávání. V letošním roce chceme naplno využít celý Cyber Week, abychom tak dosáhli našich ambiciózních cílů v oblasti růstu a abychom během nejnáročnější prodejní události roku ujistili zákazníky, že Zalando je pro ně vždy prvním místem, kam zamíří, když pomyslí na módu – tzv. starting point for fashion.“

V návaznosti na nedávno ohlášenou strategii trvalé udržitelnosti, do.MORE, se Zalando zavázalo k nulové uhlíkové stopě v rámci své činnosti a všech dodávek a vratek, a to včetně Cyber Weeku. Zákazníci, kteří chtějí přispět k ochraně klimatu, mohou kompenzovat svou objednávku v rámci pokladního procesu. Zalando pokračuje kompenzací všech uhlíkových emisí, které nejsou eliminovány takovými provozními kroky, jako je například využití obnovitelné energie, sdružení objednávek či možnost ekologického doručení.

Mimo to Zalando v ČR nedávno oznámilo spuštění svého nákupního klubu se slevami až 75 % Zalando Lounge v posledním čtvrtletí roku 2019 a také představilo kategorii Beauty, která bude na Zalando.cz dostupná v průběhu roku 2020. V následujících dnech bude Zalando publikovat různé příběhy o tom, jak jednotlivé oblasti ovlivňují Cyber Week. Veškeré informace budou dostupné na webových stránkách https://corporate.zalando.com.

Napsat komentář