Liviana Conti uvedla kolekci pro podzim/zima 2019

Kolekce podzim/zima 2019 italské módní značky Liviana Conti, která letos v červnu v České republice otevřela svůj již druhý obchod, se nese v duchu elegance, praktičnosti a propracovaných detailů. Kontrasty a výrazné barvy budou v duchu italských trendů dominovat (pod)zimním ulicím.

Střihově nové kolekci vévodí nesmrtelné oversize modely, následované kontrastní vyštíhlenou ženskou siluetou. Občasné jednoduché geometrické vzory na vybraných kouscích oživují jinak poměrně čistou linku celé kolekce. Pověstné úpletové šaty, které jsou od počátku jednou z hlavních linií italského brandu, nechybí ani v aktuální sezóně. Nepostradatelnými kousky jsou vlněné kabáty i dlouhé vlněné vesty. Zimní specialitou jsou pak kašmírové svetry kombinované se sukní a hedvábné halenky. Elegance a minimalismus je ve výrazném kontrastu s extravagantnějšími kreacemi. Ty reprezentuje sebevědomá práce s imitací hadí kůže v podobě overalů či výstředním krokodýlím printem.

Barevnou linii zastupují klasické podzimní barvy v podobě černé a béžové, kterým kontrastují výraznější odstíny modré, vínové, zelené či oranžové. Kolekcí se prolínají i metalické tóny, které ji smyslně oživují.

Kompletní outfit dolaďují šněrovací i nazouvací boty se zvýšenou podrážkou ve sportovním stylu, půvab je zastoupen koženými kozačkami nad kolena a rebelství zastřešují vysoké i nižší boty v kovbojském stylu. Mezi nejvýraznější doplňky patří kabelky z jemné kůže inspirované japonskými origami.

Napsat komentář