Fashion Arena Prague Outlet rozšiřuje portfolio obchodů o značku Camel Active

Německá značka Camel Active v sobotu 6. července nově otevřela svůj obchod ve Fashion Arena Prague Outlet. Specializuje se na outdoorovou módu s nádechem urbanistického stylu. Značka je proslulá ležérním oblečením a moderními doplňky, jimž nechybí osobitost, funkčnost a vysoká kvalita.

Camel Active má zastoupení ve více než 50 zemích světa, jde o významnou značku orientovanou na aktivní životní styl. Nový obchod Camel Active ve Fashion Arena Prague Outlet nabízí pestrou škálu oblečení od bund, kalhot, pleteného zboží, košil a triček, až po doplňky, boty či tašky. Lákadlem bude především pro zákazníky vyhledávající dobrodružné cesty a outdoorové aktivity, pro které je letní období zcela ideální.

„Jsme rádi, že se nabídka prémiových obchodů Fashion Arena Prague Outlet rozrostla o další moderní značku, která si zakládá na vysoké kvalitě materiálů, dokonalém střihu a pohodlném nošení. Výběr letní módy ve Fashion Arena Prague Outlet je tak opět bohatší a na další novinky se naši zákazníci mohou těšit ještě o prázdninách, “ říká Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

Návštěvníci Fashion Arena Prague Outlet si kromě módy od Camel Active mohou vybírat z nabídky dalších 200 značek a využít atraktivních cen v oblíbených letních výprodejích, které trvají až do poloviny srpna.

Napsat komentář