Líčení na filmovém festivalu

Až do 6. 7. mají návštěvnice filmového festivalu v Karlových Varech možnost svěřit se do rukou profesionálních vizážistů a nechat se nalíčit dekorativní kosmetikou značky Dermacol.

Péče vizážistů nepatří jen herečkám, modelkám a VIP hostům – Dermacol nabízí během festivalu líčení i běžným návštěvnicím festivalu. „Naši festivalovou základnu – Beauty Zone – najdou hosté přímo v lobby hotelu Thermal, kde mohou kromě líčení a odborného poradenství otestovat i všechny naše novinky a bestsellery a nakoupit vybranou kosmetiku s 20% festivalovou slevou. Poblíž Tržní kolonády se nachází i Dermacol Beauty Point, kde se v průběhu dne mohou dámy nechat zkrášlit dlouhotrvající rtěnkou 16H Lip Colour, naším bestsellerem,“ zve k návštěvě Věra Komárová, ředitelka strategie a spolumajitelka česko-slovenské kosmetické značky Dermacol.

Hvězdou karlovarského festivalu se stala rtěnka Dermacol 16H Lip Colour, hlavně díky své výrazné sytosti a dlouhotrvající kráse (i v letních vedrech). Paleta kosmetických přípravků Dermacol je velmi široká – naší favoritkou je rtěnka s konturkou 2v1 Iconic Lips.

(red)

Napsat komentář