DSQUARED2 v Resort kolekci 2020 upustil od rocku a přesouvá se k boho

Jindy drsný styl plný denimu, cvoků, kůže a pořádného punku. Takový si pamatujeme Dsquared2. Jenže zdá se, že i jeho návrháři podlehli kouzlu všudypřítomného boho stylu. V rámci Resort kolekce 2020 si ho u značky užijeme dostatečně!

Bohyně boho

Autoři kolekce Dan a Dean pro tentokrát ustoupili o kus dál od svého tradičního stylu, který je typický pro nádech rockové módy. Běžně jsou kolekce značky Dsquared2 plné denimu, děr, cvočků a oversized košil. Resort 2020 nepsané pravidlo mění. Návrháři se přiblížili více obecným módním trendům a zřejmě také tomu, co ženy chtějí nosit – boho módu. Do kolekce zařadili háčkované přehozy, kovbojské klobouky, zvonáče, zemité tóny a volánové maxisukně.

Tak trochu od všeho

Resort 2020 však nebyl jen o boho stylu. Dean a Dan dali prostor i svému tradičnímu denimu a zapojili nádech kovbojského stylu. Moc dobře si totiž uvědomili, jak skvěle všechny tři styly zapadají dohromady. Vytvořili díky nim kolekci, se kterou jen tak nikdo jiný nepřišel. Má nezaměnitelný rukopis Dsquared2 a přitom lehce připomíná módu Zimmermann.

Co stojí za tou změnou?

Nečekaná změna a velký obrat samozřejmě probouzí otázky, z jakého důvodu, se k nim návrháři obrátili. „Byli jsme na Ibize. Žena naší Resort kolekce 2020 je taková boho motorkářka,“ vysvětlili. To dává smysl. Vysoké platformy, doplnily volánkové květované maxišaty. Oversized bundy se z kůže změnily na bavlnu a z černé přebarvily na béžovou. Modelky k nim zapózovaly v širokých dřevěných náramcích. Ke svému signifikantnímu stylu v plném provedení se autoři kolekce přeci jen vrátili. Až na úplný závěr. V modelech černých, bez vzorů, jednodušších linií a s decentními cvočky, které na první pohled téměř nejsou vidět. Ale jsou tam. To je totiž Dsquared2.

Zdroj: vogue.com

Napsat komentář