Nasty Gal představuje PLUS SIZE plavky, které ženy s větší velikostí nadchnou!

Velikost 38 sice nemáte, ale ani tak se nechcete skrývat do velkých neforemných jednodílných plavek? Zároveň vás štvou tenká ramínka klasických bikin, která prostě nejsou vhodná pro vaši větší velikost a drobné spodní díly s zařezávajícími se šňůrkami po bocích? Zpozorněte. Značka Nasty Gal připravila bohatou řadu plavkových plus size modelů, které myslí na větší dámskou velikost ve všech ohledech.

Úplně tak akorát. Léto se ještě nestačilo rozběhnout a největší nákupní horečka plavek se teprve rozproudí. Nasty Gal vypouští do světa kolekci plavek, která cílí na ženy větších velikostí. Hlavní hvězdou prosluněné kampaně u bazénu se stala modelka Tara Lynn. Kolekce pojímá velikosti od čísla 0 až do 20 a cenově se pohybuje ve velmi přijatelných mezích – jeden plavkový kus se dá pořídit mezi 20 a 50 dolary.

Nasty Gal ví, co ženy chtějí

Nová řada plavek je uzpůsobena žhavým módním trendům a výraznějším ženským křivkám současně. Zhruba desítka plavkových modelů myslí na větší prsa, širší boky i větší bříško. Ramínka byla střižena širší, šňůrky na zavazování jsou silnější a značka se kompletně vyhnula bokovému střihu, který kyprou ženskou postavu nelíbivě přeřezává. Namísto toho vsadil Nasty Gal na vysoký trendy pas, který letos v létě budou nosit i modelky s velikostí 34. Je totiž maximálně trendy. Kolekce je střihově bohatá, barevně se drží u jemných pastelů, který představují pro silnější ženu jistě lepší volbu než zbytečně velké a výrazné vzory květin nebo vodorovných pruhů.

Zdroj fotografií: Nasty Gal

Napsat komentář