Urban Decay se svou novou řadou vrací do roku 2000

Značka Urban Decay před nedávnem představila svou novou produktovou řadu dekorativní kosmetiky, která hýří barvami na všechny strany. A nejen jimi. Pojmenování kolekce Sparkle Out Loud, kterou společnost relaunchuje, hovoří samo za sebe. Třpytky a shimmer jednoduše budou všude.

Zpátky na střední. Rok 2000 byl prvním momentem, kdy značka Urban Decay vydala své třpytivé produkty. Od té doby proběhlo v beauty sféře několik období – od gliterů, přes mat až po přirozený lesk. I tak se ale většina žen překlonila spíše k neutrálním barvám, nude líčení a matu, který dominuje kosmetickým produktům až do teď. Urban Decay se rozhodla prorazit trochu jinou cestou. Na trh znovu přichází s řadou produktů, které stojí na pravém opaku – maximálním třpytu a lesku.

Jedním z uvedených produktů je Heavy Metal Glitter Gel, který je přepracovanou a zesílenou verzí původního Metal Glitter Gelu. Značka přichází se šesti odstíny: růžovou, zlatou, stříbrnou, mentolovou, levandulovou a tyrkysovou. Gel není určen pouze na obličej, ale také na tělo. Pravděpodobně se stane skvělým doplňkem letních festivalů, protože bude moct být využit i na řadu tělových ozdob. Produkt slibuje rychlé zasychání a výdrž až devět hodin.

Součástí nabídky jsou i produkty, které poskytnou sice stejně intenzivní třpyt, ale určené už jsou primárně na oční linky – jedním z produktů jsou tekuté linky a druhým tužka na oči. I je najdete v pestré paletě odstínů: od černé, přes fialovou a žlutou až k červené. Poslední produktem kolekce je lesk na rty, ten už se ale drží ověřených rtěnkových odstínů – tedy žádná tyrkysová, černá ani zelená, ale tradiční červená, vínová, průsvitná a nekonvenční oranžová.

Zdroj fotografií: urbandecay.com

Napsat komentář