MANGO v letní kolekci nechává rozeznít tóny moře

Módní řetězec Mango vás velmi snadno dostane do letní nálady s jendou ze svých aktuálních kolekcích. Ta nese název Sea sound. Stojí na prvcích provazového a řetězového vzoru, bílé a bledě modré barvě a také vrací do módy pásky v podobě spojených kroužků.

Provazový vzor

Ponořte se do modelů nové kolekce řetězce Mango. V ní vám přinese letní atmosféru a do módy vrátí hned několik retro prvků. Tím asi nejvýraznějším je vzor řetězů a provazů, který letní módy 2019 dominuje po všech stránkách. Najít ho můžete na šatech, šátcích i sukních.

Retro jak se patří

Hned vzápětí přináší Mango zpět na scénu opasek z pospojovaných kroužků a šortky se širokými nohavicemi. Kolekce pracuje s ověřenou barevnou kombinací tmavě modré, bílé a červené. Sem tam se objevuje i žlutá a bledě modrá.

Nádech moderních trendů

Zmiňované retro kousky Mango spojuje s těmi nejaktuálnějšími módními trendy. Jedním z nich jsou třeba ledvinky. V tomto případě se však také jedná o trend, který už tu jednou byl. Tak velká módní vlna, která se kolem ledvinek v pase udělala tuto sezónu, je však v historii ledvinek udála poprvé.

Napsat komentář