Rihanna začíná s vlastní značkou FENTY u skupiny LVMH

Už pár měsíců probíhaly spekulace nad tím, zda zpěvačka Rihanna přijde s vlastní značkou. Po úspěchu s kosmetickou řadou, se vlastní oblečení dalo očekávat. Rihanna se opravdu do oblečení pustí. Její značku FENTY zaštítí společnost LVMH, pod níž spadá mimo jiné i FENDI, Christian Dior nebo Louis Vuitton.

Nová značka bude zahrnovat ready-to-wear řadu oblečení, boty a doplňky. Jejím mateřským městem se stane Paříž. Zpěvačce se otevírají obrovské možnosti: „Navrhování s LVMH je pro mě neuvěřitelně speciální chvílí. Dává mi možnost vytvořit módní dům v luxusním sektoru a to bez jakýchkoli uměleckých omezení. Nedokážu si představit lepšího společníka ať už po stránce kreativní nebo obchodní. Jsem připravená na to, abychom světu ukázali, co jsme společně vybudovali,“ neskrývala své nadšení Rihanna.

Největší otázkou však nadále zůstává, jaká značka Fenty vlastně bude?! Již proběhlá spolupráce zpěvačky se značkou Puma může být malým náznakem toho, co se asi dá očekávat. Jistotu však nemáme. Čekáme tedy na casual oblečení s prvky sportovního stylu? Nebo něco více high-end s rafinovaným sexappealem?

Napsat komentář