Lindex uvádí exkluzivní kolekci ve spolupráci s návrhářkou

Lindex x By Malina – tak zní oficiální název spolupráce módního řetězce se švédskou módní značkou. Skromná kolekce o 26 kusech oblečení se zaměřením na dovolenkové oblékání byla oficiálně uvedena 9. května. Dostupná je online a ve vybraných prodejnách.

Pro letní sezónu 2019 představil známý švédský řetězec zajímavou spolupráci s tamní módní návrhářkou. Kolekce je koncipovaná tak, aby vám nechybělo nic na letní dovolenou. Celkem čítá 26 kusů a to zejména letních květovaných šatů, plavek se vzorem mušlí, kosmetickou taštičku, šátek i plážovou osušku.

Plavky pro všechny typy postavy

Kolekce zapadá do filosofie značky Lindex a zároveň výrazně vyniká rukopisem značky By Malina, která je známá pro jasné barvy, jedinečné potisky a bohémský styl. „Jsme velmi hrdí na naši spolupráci se značkou By Malina. Milujeme originální design značky By Malina s různými barvami a potisky. Máme pocit, že nové přístupy ke skandinávskému designu a radost z uměleckých vyjádření našim zákazníkům budou vyhovovat. Společně jsme vytvořili dokonalou letní kolekci s krásnými plavkami, které budou sedět různým postavám, a také slušivými a praktickými oděvy, které můžete nosit na pláži i na letních večírcích,“ uvádí manažerka designu Madelene Ullbro. 

Hry barev a letních vzorů

Kolekce stojí na splývavých a objemných ženských modelech. Přichází do prodeje zejména s méně častými střihy do A, které ale nabízí velký komfort při nošení. Součástí jsou maxišaty, halenka s madeirou a celkem 13 plavkových modelů. Oblečení dominuje květinový potisk a vzor barevných plážových mušlí, které doplňuje neutrální bílá. Kolekce byla inspirována teplým Středomořím. Tenká a lehoučká látka je navržena pro pohodlné nošení. V průběhu let jsem často cítila, že balení na dovolenou je obtížné. S touto kolekcí oděvů bych to chtěla změnit. Jsou to jednoduše ty nejlepší věci, které si s sebou na letní dovolenou můžete vzít,“ je přesvědčená Malin Ek Andrén, zakladatelka značky By Malina.

Zdroj fotografií: lindex.com

Napsat komentář