Řada kabelek Longchamp katachi připomíná origami

Nevšední spolupráci uvedla francouzská značka Longchamp ve spolupráci se společností Nendo. Dohromady vytvořili sérii kabelek Katachi, které vynikají perfektní skladností a možností úpravy tvaru podle vkusu jejich nositelky. Dají se jednoduše skládat všemi možnými způsoby, jako origami.

Spolupráce japonské technologické společnosti Nendo a ikonickými kabelkami Longchamp přinesla opravdu unikátní výsledek. Kolekce Katachi kabelek byla inspirována japonskými origami a jednoduchostí geometrie. Přetvoření tradičního modelu Le Pliage na trh přináší nové tři modely kabelek – kruhovou, čtvercovou a trojúhelníkovou. Od základních geometrických tvarů se odvíjí i názvy kabelek – Square, Circle a Triangle. Stěžejní myšlenkou je kabelka, která doma nezabírá žádné místo a složit se dá až před cestou do města.

Nové Katachi kabelky budou k dispozici v několika odstínech, kromě decentní šedé, také ve vínové, tmavě modré a pravděpodobně žluté. Výsledná cena se bude lišit podle modelu, žádný odhad ale zatím není znám.

nendo.com

Napsat komentář