Aplikace FIT FINDER zjednodušuje online nakupování na s.Oliver

Fit Finder se řadí mezi pluginy, které pomohou jak obchodníkům, tak nakupujícím. Pracuje na principu sběru dat od zákazníka, díky kterým mu dokáže doporučit správnou velikost. Prodejcům tím pádem klesají vratky a s nimi spojené výdaje, stejně jako se zvyšují prodeje samy o sobě. Jedná se o celosvětově nejlepšího rádce velikostí. V českém prostředí ho můžete využít při nákupu u značky s.Oliver, v zahraničí také u Orsay nebo Asos.

Výška a obvod boků opravdu nestačí

Při online nakupování u značky s.Oliver potěší dostupnost pluginu, který pomůže vybrat správnou velikost. Fit Finder pracuje na principu získání co nejvíce informací, proto není překvapením, že se kromě výšky a obvodu hrudníku ptá na celou řadu dalších aspektů postavy. Jako první si vyžádá výška a váhu, následuje dotaz na velikost břicha, tvar boků, velikost podprsenky a věk. Před vyhodnocením nejlepší velikosti si ještě zjistí vaše preference. Raději byste oblečení těsné nebo volné? V rámci poslední kontrolní otázky se Fit Finder zeptá, jakou velikost své oblíbené značky (H&M, Mango, Vero Moda a další) nosíte. Následně určí dvě velikosti, které jsou vám nejblíže. U každé najdete procentuální pravděpodobnost, že s ní budete spokojeni.

Pomocník, který nese výsledky

Efektivita aplikace Fit Finder je již ověřená. Celosvětově ji věří široké zastoupení značek včetně gigantů v módním odvětví, jakými jsou Asos, Tommy Hilfiger nebo The North Face. Fit Finder ve své databázi shromažďuje na 17 tisíc značek a jejich velikostí. Společnosti, které aplikaci využívají, potvrzují zvýšení konverzí a snížení vratek. U konverzí se jedná zhruba o deset procent, u vratek mezi 1 až 8 procenty.

fitanalytics.com

Napsat komentář