Neutrogena nabídne personalizované textilní masky

Technologie posouvají módní i kosmetický průmysl stále dál. Přesvědčí vás o tom značka Neutrogena, která každoročně využívá modernizace, aby vylepšila své produkty. V loňském roce představila mobilní aplikaci, která měří hydrataci pleti a její celkový stav. Letos přichází s aplikací MaskiD určenou na iPhone, která pomůže personalizovat textilní pleťové masky na základě potřeb svého uživatele.

Aplikace MaskiD funguje pouze na iPhonech a spoléhá na fotoaparát, pomocí kterého si získá 3D snímek obličeje. Na základě něho vyhodnotí, v jakém stavu se nachází pleť a co potřebuje. Neutrogena postaví své nové personalizované textilní masky na pěti základních ingrediencích – vitamínu C, kyselině hyaluronové, řimbabě obecné, niacinamidu a N-Acetylglucosamine. Každá maska se bude skládat ze šesti zón – čelo, oblast očí, tváře, nos, brada a nosoretní rýhy. Ingredience pro jednotlivé zóny následně vybere na základě individuálních potřeb. 

Aplikace nabídne i sledování stavu hydratace pokožky a vrásek, aby se uživatel mohl sám přesvědčit, zda maska funguje. Neutrogena pracuje s vývojem nových technologií neustále, což pro ni představuje ideální příležitost, jak zvýšit své tržby. Zároveň nabízí svým klientům možnost více kontrolovat a ovlivňovat co za složky v kosmetice používají.

Společnost Neutrogena oznámila, že masky by měly jít do prodeje ve třetím čtvrtletí roku 2019, ale zatím nezveřejnila cenu.

 

 

Zdroj fotografie: neutrogena.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *