Přední asijský veletrh módy v Hongkongu

Světové módní trendy nadcházejících sezon najdete v hlavním městě módy v Asii, Hongkongu. Jubilejní 50. ročník Mezinárodního HKTDC Hong Kong Fashion Week pro podzim/zimu se uskuteční od 14. do 17. ledna 2018 v Hongkongském výstavním a veletržním centru (HKCEC).

Jako největší veletrh svého druhu v Asii je jedinečnou platformou, která nabízí celou řadu oblečení, doplňků, textilií a služeb. Každoročně přiláká více než 1500 vystavovatelů a 22 000 obchodníků z celého světa.

Veletrh je tematicky rozdělený, aby uspokojil potřeby nákupčích

Na veletrhu najdete různé zóny, které pokrývají všechny segmenty trhu. Oblečení pro ženy, muže a děti, ale také doplňky, kabelky, boty, šátky a bižuterii. Pokud jsou vaše potřeby specifičtější, podívejte se do zóny určené pro pletené výrobky, sportovní oblečení a plavky, večerní róby nebo do zóny určené pro spodní prádlo, které zahrnuje i termoprádlo. Také látky a nitě mají svou samostatnou zónu. Reakcí na rostoucí trend neformálnosti v oblékání je nově otevřena zóna oblečení pro volný čas stejně jako nová zóna módního sportovního oblečení, která předvede nejnovější modely pro aktivní životní styl.

Oceňovaná zóna malých objednávek Small-Order Zone bude sdružovat vystavovatele, kteří přijímají objednávky od 5 do 1000 kusů. Small-Order Zone je ideální pro zákazníky, kteří hledají kolekce v omezeném množství.

Doprovodný program

Skvělá atmosféra je dotvořena pravidelnými módními přehlídkami, prezentacemi na stáncích, přehlídkami designérů a průvody s návrháři, kteří denně odhalují své nové kolekce.

Součástí doprovodného programu jsou také semináře a fóra zabývající se současnými i budoucími trendy. Networkingové akce a recepce poskytnou jedinečnou příležitost setkání s důležitými hráči v oboru a předními vystavovateli.

Zarezervujte si svou vstupenku zdarma!

Web: www.hktdc.com/ex/hkfashionweekfw/09

Exkluzivní nabídka pro nové návštěvníky veletrhu*

Noví návštěvníci mají možnost si vybrat jeden ze dvou sponzorovaných programů:

  1. sponzorované ubytování až na 3 noci
  2. příspěvek na dopravu

*podle podmínek sponzorovaných programů.

Pro více informací prosím kontaktujte pražskou pobočku HKTDC na tel: (+420) 233 323 514 nebo e-mailem: prague.consultant@hktdc.org.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v aktuálním Fashion Retail 9-10.2018…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *