V hlavní roli ŠPERK

Letošní sezona patří zlatu

Sofistikovanost, elegance, jemná ruční práce. Designéři i šperkaři sází v této sezoně právě na tyto atributy. Nabídka je doslova oslňující!

Náramky z kolekce FREYWILLE Monochrome přinášejí kvalitní minimalismus a čisté linie. K dispozici jsou v pestré paletě barev, které jsou zasazeny do obruče pozlacené 24karátovým zlatem se zlatým logem FREYWILLE Sphinx. To ztělesňuje mýtického tvora, který kombinuje sílu a eleganci lva, svobodu orla i intelektuální schopnosti lidstva.

Luxusní šperky Blueberries z dílny šperkařky Markéty Richterové a designéra Zbynka Krulicha vznikají kombinací technologie 3D tisku a jemné ruční práce. Proces vzniku obsahuje několik důležitých esencí, jako jsou konceptuální návrhy a témata, navrhování šperků v 3D software, tisk z vosku, odlévání do drahých kovů a finální úpravy a ruční opracování.

Značka PANDORA otevírá v této sezoně cestu ke zlatému tónu díky použití nového materiálu PANDORA Shine. Šperky vyrobené z pozlaceného stříbra jsou nejnovějším přírůstkem mezi vysoce kvalitními materiály používanými značkou PANDORA; k nejoblíbenějším šperkům ze stříbra a z obecného kovu PANDORA Rose tak přibývá další fascinující materiál.

Vzduch prohřátý jarním sluncem, rozkvetlé stromy a keře, hra barev a radost, že zimní chlad je pryč. Atmosféra jarního města se stala hlavním zdrojem inspirace pro aktuální kolekci šperků TI SENTO – Milano pro jaro a léto 2018 nazvanou Spring in the City.

Výzkumný ústav Genomac nabízí Genoklenoty – náhrdelníky a náramky, ve třech různých modelech v různých barevných kombinacích. Zájemce dostane poštou odběrovou soupravu, pomocí které si dle přiloženého návodu sám odebere DNA – jednoduše a v pohodlí domova. Následně vzorky zašle zpět do laboratoře Genomac. Ta provede izolaci DNA a analýzu 14 specifických úseků (tzn. DNA markerů), jejichž kombinace je pro každého člověka na světě nezaměnitelná. Tuto kombinaci firma zakóduje do jednotlivých linií pozic křišťálů Genoklenotu. K vyobrazení jedinečného genetického profilu se využívají krystaly Swarovski, stříbro a antialergenní komponenty. Každý šperk je ručně vytvářen českými klenotníky a šperkaři.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v aktuálním Fashion Retail 3-4.2018…

Napsat komentář