Trendy spodního prádla pro jaro a léto 2018

Sebevědomá a svá

Nové kolekce prádla přejí odvážným ženám, které vědí, co chtějí. Nebojí se být vidět a své spodní prádlo berou jako obraz jich samých. Už při prvním pohledu na průhledné podprsenky bez výztuže, které zdobnými nášivkami zakrývají jen to nejnutnější, je jasné, že trendy jdou naproti ženskosti, něžnosti i sexappealu.

Podprsenka už se neskrývá pod několika vrstvami oblečení, ale naopak se stává nedílnou součástí outiftu. Delikátní krajka, kus síťoviny a zdobná ramínka proto mohou jemně vykukovat nebo prosvítat skrze bílou blůzu.

Důraz se klade také na zdobná záda, která jdou ruku v ruce s trendem odhalených topů. Za pozornost stojí rafinované překřížení, průstřihy a originální střihy, které jsou šité s myšlenkou, aby je nositelka ukázala světu. Stejně jako minulou sezónu se i letos dočkáte bralette podprsenek, které mají široký dolní lem, a v horkých měsících se dají neprůhledné pevnější varianty nosit i namísto topů.

Majitelky především meších košíčků se mohou těšit na velký výběr měkkých podprsenek bez kostic, které poskytují poprsí přirozený tvar a lehkou oporu. Na své si ale přijdou ženy všech typů postav, protože v módě je především funkčnost a co největší možný komfort při nošení.

Žhavé retro

Přestože body s nášivkami a průhlednými prvky připomíná spíše éru disco 80 let, co se střihů především kalhotek týče, jsou zpět grunge devadesátky. Vykrojené kalhotky a tanga s vyšším pasem evokují módní kolekce, které v Paříži předváděly jedny z prvních supermodelek. Květinové nášivky, nesmrtelná černá i něžné pudrové tóny si najdou své zastánkyně mezi ženami různého věku, postavy i tónu pokožky.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v aktuálním Fashion Retail 4Q 2017…

Napsat komentář