Veletrhy ohlédnutí – Panorama Berlin

10. ročník veletrhu Panorama Berlin sklidil obrovský úspěch. Členění hal podle jednotlivých segmentů se prosadilo a také optimalizace ploch vymezených pro Lifestyle byla přijata velmi dobře.

„Kolekce Panorama Berlin jaro/léto 2018 byla velmi úspěšná, počet návštěvníků byl stejný jako loňské léto. Ukazuje se, že veletrhy jsou mnohem důležitější než kdy jindy, pokud jde o potřebu informací a komunikace.

Vzhledem k tomu, jak jsme byli s naším sloganem UNITED úspěšní v této sezóně, ještě více posílíme aspekt komunity v těch nadcházejících.

Prolnutí segmentů s artikly životního stylu bylo nakupujícími přijato s nadšením a my budeme významně zvyšovat podíl produktů týkajících se životního stylu,“ řekl Jörg Wichmann, CEO Panorama Berlin. Veletrh Panorama Berlin podzim/zima 2018/2019 se bude konat 16. – 18. ledna 2018.

Bread & Butter by Zalando odkrývá první zlaté hřeby programu

B&&B přináší nový a přitažlivý skupinový formát, představující jedinečné náhledy od těch nejbystřejších a nejodvážnějších osobností z módního průmyslu. Přímočará modelka a aktivistka Adwoa Aboah moderovala svou „Gurls Talk“, aby poskytla možnosti ženám, zatímco dáma Vivienne Westwood se podělila o své myšlenky o významu literatury a umění, a Asics uvítal na pódiu Elyase M’Bareka. Poté značky Nike, Topman a Hype uvedly inspirující osobnosti ovlivňující svět módy.

Módní přehlídky

Interaktivní módní přehlídky předvedl G-Star RAW, HUGO, Jil Sander Navy, The Kooples, Selected Femme/Homme, Topshop, Topman a Zalando. Návštěvníci si mohli vše osobně vyzkoušet. Díky náramku se zabudovanou technologií RFID měli příležitost na Zalando.com nakoupit stylem „vidím a hned koupím“. Zvláštní hosté a nizozemské návrhářské duo Viktor& Rolf poté přivezli do Berlína poprvé svou módní kolekci haute couture. Všechny módní přehlídky byly živě přenášeny na kanálech B&&B.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v aktuálním Fashion Retail 3Q 2017…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *